Barion Pixel

Social Media Manager

Social Media Managert keresünk

Feladatok

  • Marketing budget terv készítése és kezelése
  • Social media felületek kezelése ( tartalomgyártás, posztok írása, hirdetések kezelése, események létrehozása )
  • Grafikussal való szoros együttműködés
  • Partnerekkel, influencerekkel való kapcsolattartás
  • Kreatív koncepciók kidolgozása
  • Offline anyagok gyártásában való segítség
  • A márka és termékismeret fejlesztése, növekedési lehetőségek felkutatása
  • Riportálás

Elvárások

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 3 év munkatapasztalat marketing területen
  • Fiatalos, nyitott személyiség
  • Kreativitás, „out of the box” gondolkodásmód ( tényleg olyan csapattagot keresünk, aki tele van ötletekkel! )
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Social media trendek naprakész ismerete
  • A vendéglátás és a szórakoztatóipar trendjeinek ismerete
  • META kampányok magas szintű ismerete
  • Szövegírási rutin
  • Magabiztos, határozott kiállás
  • „Can do” attitűd

Előnyt jelent

  • Vendéglátó és/vagy szórakoztatóipari szektorban szerzett tapasztalatod is van
  • Szereted a kihívásokat és jól teljesítesz megnövekedett munkamennyiség mellett is
  • Felsőfokú végzettség marketing vagy kommunikációs szakirányon

Amit kínálunk

  • Izgalmas, színes projektek
  • Laza és barátságos légkör
  • Belvárosi iroda, ingyen kávéval és nasival
  • Pénteki home office
  • Versenyképes bérezés
  • Oktatások, továbbképzések
  • Rendszeres csapatépítő programok

Jelentkezőket a nora@4bro.hu címre várjuk, fényképes önéletrajz formájában.